Novinky Váš kilometr


Vážení příznivci,

jak jistě víte, tak se připravuji na největší cestu v životě a to cestu kolem světa. Jak jistě tušíte, tak tato akce je dost materiálně i finančně náročná. Stejně jako vy se bojíte, že na to nemám, tak se bojím i já...
Ano nebojím, že bych to neodšlapal fyzicky či psychicky, nejvíce se opravdu bojím jen nedostatku finančních prostředků... A proto na tomto místě si Vás dovoluji oslovit a oznámit Vám, že vyhlašuji veřejnou finanční sbírku určenou k podpoře tohoto projektu.

Co Vám mohu nabídnout? Za peníze, které věnujete na tento projekt si koupíte jeden či více kilometrů mé cesty. Ano, vím, že to není mnoho a že své peníze radši utratíte pro vás plnohodnotnějším způsobem, ale pořád lepší než kdybych Vám nabízel třeba fiktivní pozemky na Měsíci. Ano, já vám nabízím, věc, na kterou si vlastně můžete šáhnout. Nabízím věc, kterou vám rád třeba vyfotím až na ní budu. Prostě vám nabízím Kilometr mé cesty.

Máte chuť podpořit můj cestovatelský počin? Kupujte Kilometry! Budou jen vaše! Já je za vás odšlapu a věnuji je jen Vám.

Pro vás z toho plyne jediné. Použít tlačítko PAY PAL a naplnit cestovatelskou kasičku částkou, kterou uznáte za přiměřenou a vhodnou. Odměnou vám bude dobrý pocit a budete-li chtít, tak i zveřejnění vašeho jména s počtem kilometrů na této webové prezentaci.
Myslím si, že optimální částka na začátek cesty bude 20,- Kč za jeden Kilometr. Samozřejmě si můžete zaplatit více kilometrů a to i v dalších dnech mého putování světem. Nejen vy jako soukromá osoba, ale i firma si může koupit Kilometr, ale dokonce i jeden cestovatelský den. Pokud vezmeme v úvahu, že denně se budu snažit ujet cca 80 – 100 km, pořád jsme na částce, která neublíží vaší peněžence či kontu, ale která vám přinese pocit dobročinnosti a mě pomůže, víc než si teď myslíte.

Přispět můžete po zmáčkutí tlačítka DONATE (z anglického: darovat, darovat darem) v pravém sloupci této prezentace. Po zadání částky, kterou chcete podpořit zdárný průběh celé akce můžete zaplatit buď svým paypal kontem anebo pokud toto konto nevlastníte můžete finanční transakci uskutečnit také svou platební kartou , jejíž iniciále vyplníte vlevo...

Pokud se budete chtít zviditelnit spolu se svým darem a dostat se do seznamu lidí, kteří si již nějaký ten kilometr zakoupili, pošlete nám prosím e-mail ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) s výší darované částky a své či firemní iniciále...

Díky za vaši podporu...

Šnek

Dodatek č. 1.

Příprava na cestu je náročná. Konzultuji všechny možné i nemožné problémy. Někdo přináší pozitivní myšlenky a někdo i dokonce negativní. Za každou myšlenku ale děkuji. Jedna z mnoha myšlenek zní asi takto: Tato stránka, kterou sem honosně nazval „Váš kilometr“ byla nazvána jako „Žebradlo“ No, co na to říci? 
Ale další, přínosnější myšlenkou od toho samého člověka je, že nemá zkušenosti z internetovou platbou pomocí Paypalu a v životě by nikdy nedal svoje číslo platební karty někam na neznámou internetovou stránku. Souhlasím!!! Toto chování je základ internetové bezpečnosti vůčí nekalým jevům...


Pro vás, kteří tedy patříte do této kategorie tu mám jedno překvapení a tím je:

číslo účtu: 2500409856/2010

jiné měny a mezinárodní platby: IBAN:  CZ4720100000002500409856, SWIFT/BIC:  FIOBCCZPPXXX

Ano, je to číslo mého účtu Poštovní spořitelny, kam můžete také zasílat příspěvky na mou cestu vám příjemnějším a obvyklejším způsobem. Děkuji.

Dodatek č. 2.

Další člověčice přišla s myšlenkou kilometru na přání. S myšlenkou „Kupte si Kilometr“ se ztotožnila a mile jí překvapila. A dokonce tuto myšlenku posunula o krůček dál: „Ráda ti přispěju, ale nechci si koupit jen tak nějaký kilometr, protože kdybych si koupila nějaký, třeba dobřanský kilometr , tak je mi jasný, že doješ nejdále někam do Modré Hvězdy:-)“ Ano, jsou lidé, kteří si chtějí koupit Kilometr mé cesty, ale nesmí to být jen tak ledajaký kilometr. Například : „Takže až budeš šlapat Austrálií a projedeš se kolem největšího červeného šutráku na světě, tak ti ráda přispěju. Vím, že sama se tam nejspíš nikdy nepodívám, ale je to můj sen a prostřednictvím tvého šlapání tam aspoň duchem nahlédnu...“

Takže vzniká tu nová kategorie příspěvků: Kilometr na přání.

No jo, ale šnečí duše obchodníka v tomto zase vidí větší příspěvky na cestu:-) Vysvětlím hned tady a teď:  Rád ujedu kilometry, které si přejete, abych ujel. Ale co když si vzpomenete, že se třeba nikdy nepodíváte na severní pól.... sakra to by byl sakrysakra teda drahý kilometr. :-) Už mi rozumíte?

Je sice jasné, že na cestu potřebuji každou korunku, ale takhle né. Myslím, si že i kilometr na přání by měl stát maximálně 20,- Kč. Ale pokud v této chvíli se mnou nesouhlasíte a chcete za "Kilometr na přání" zaplati více, tak já se bránit samozřejmě nebudu....:-)

A tiše doufám, že na severním pólu je trafika s poštou, odkud vám jako poděkování pošlu aspoň pohlednici.

Moc se těším na vaše nápady „Kilometru na přání“ Sem s nima. Hned teď!!!

Prozatím cestu podpořili:

V roce 2012 na cestu již přispeli:


0 – 3 km:       Vojta Tomášek, Plzeň:     60,- Kč        =  3 km
3 – 103 km:  Jan Čeřovský, Praha:       2000,- Kč    = 100 km

Kilometry na přání:

27. 12. 2012 : Kamarádi Čochtan a John z Plzně věnovali 300 Kč na průjezd Aljaškou. Takže 15 Kilometrů v okolí Anchorange je vaše a já si na vás vzpomenu, připiju na vaše zdraví a pošlu vám pohlednici.... 

Rok 2013:

4. 1. 2013:  103 - 113 km: Libor Nesvadba, Třemošná: 200,- Kč = 10 km
7. 1. 2013:  Pavel "Uzel" Hartl: 80,- Kč: 4 Kilometry na přání: Poslední plzeňské kilometry při návratu...
10. 1. 2013   Brandíci : 200,- Kč : 10 km na přání na území Austrálie...

Únor 2013:

šutrolog Petr z Prahy: 200,- Kč = 10 km
rodina Hrubešova, Dobřany: 333,- Kč = 16,65 km :-), vzkaz: Pár kiláků od Hrubešů

Duben 2013:

Markéta Hroudová, Luděk Zigáček, Těchonín:
Cykloturistická základna LESOVNA  - www.lesovna.eu - 3000,- Kč = 150 km,                                                     vzkaz: 
Sponzorský příspěvek z Lesovny:-)
Zbyšek Gabriel, Plzeň: 1000,- Kč =  50 km, vzkaz: Blázním, tedy jsem!
Klapková Věra: 2000,- Kč = 100 km, vzkaz: Jardo, šťastnou cestu kolem světa. Malý příspěvek Ti posílají Věra a Zdeněk Klapkovi ( známí Tvojí maminky) 
Rozporková Jitka, Plzeń: 500,- Kč = 25 km
Jan Kašpar, Štěnovice: 500,- Kč = 25 km, vzkaz: Šťastnou cestu a držím palce.

 K  25.4 2013. je prozatím ve Sbírce Váš kilometr vybráno 10 373,- Kč a to znamená již 518,65 prodaných kilometrů... Díky moc.

 
Komentáře (2)
2Sobota, 21 Červen 2014 19:54
Kristýna H.

Jsem ohromená a přeju Vám, aby všechny ty kilometry byly bezpečně projeté :)

Kristýna 

1Čtvrtek, 04 Červenec 2013 04:30
Radar

Jsi blázen, ale jsi dobrej, to už jsem o tobě jednou řekl a pořád si za tím stojím, taky chci pár kilometrů, ale ty nejlepší, od hranic do Plzně a je mi jedno z který strany přijedeš,. R

Přidejte Váš komentář

Vaše jméno:
Komentář:
Dokáže Šnek objet svět na kole?
 
Podpora zde:
Díky!